29.01.2018

Joss stoen Total World Tour

Nechť je tohle óda na mojí hudební zimomřivku desetiletí. Óda na Joss Stone.
Ta holka to dokázala. Nenechala si vzít svoji touhu a vyrazila do světa na hudební zkušenou. S osobní pokorou si v každé zemi zazpívala v místním jazyce a dialektu. Rozmlouvala s hudebníky, nasávala rozdílnou kulturu a formovala tak svůj hudební vkus.
Byť vystudovala hudbu – až tohle byla ta jediná pravá škola. Závidím jí. Strašně moc, byť mi tu myšlenku šlohla:-)
Takhle se chová v mých očích opravdu zapálený kumštýř. Bude mi ctí tě slyšet, milá Joss, na Colours of Ostrava 2018….uč mě holka, uč!

27.01.2018

Ptáte se nás, jak že nám to jde?

...ano, ano...žijeme ve studiu. 

Swiss Rolex Datejust Replica

27.01.2018

Jedeme na Turjó!!

 Obvykle, přišla-li otázka na tohle téma, ječeli jsme: Tur?nééééé!...Ale máme tu změnu! Zničehonic křičíme Tur?jóóóó! Budete-li mít tedy chuť křepčit a udělat zároveň nějakou anarchii, dojděte si uprdnout do davu. Na posledním konzertě pak s Kowallbandem vylosujeme nejvíc smrdícího tchoře

08.01.2018

Už se to blíží..

..a šůrujeme podlahu jako první!!

 

28.12.2017

Z flámu domů..

.., neboli kultovní hit, kterým kapela Melodia Kokory rozsekala každičký ples. Leader kapela Lojza Hradílek doslova natěsnal každičkou notu do podnapilých hlav a já, coby pubescent jsem ho bezmezně obdivoval. Samosebou jsem po jeho smrti přebral song pod křídla D.U.B a občas ho vysmahnu tak, jak se mi uchoval v hlavě a pro potěchu rokytnických duší. 

  O to víc mne překvapilo, že mi před dvěma lety napsal mail neznámy pan Kubíček, který chtěl, abych mu poslal akordy a slova. nechápal jsem, kde přišel na to, že zmíněnou "pecku" hrajeme. No a po dvou letech mi najednou přistála odpověď:-)

 

Přeji krásný den.
Hit Z flámu domů, je odraz mého mládí.
Chodili jsme na nedělní čaje do kulturáku v Městci Králové.
To byl rok 1966 a roky pozdější.
Uvedená písnička Z flámu domů uzavírala každé čaje i plesy. Prostě z flámu domů a šmytec.  Dál se nehrálo.
Je velká škoda, že se nezachovaly, žádné nahrávky kapely - tekrát  pod hlavičkou kulturního klubu.
Kapela se skládala ze "starých" pánů a bítové části hodne podobné Olympiku. Tenkrát se některé písničky nesměly hrát. Někdo se musel obětovat a vylákat pořadatele na panáka.
Po odchodu pánů na párek a pivo se hrály nejnovější písničky. Co vyšlo do středy na zahraniční houpačce, hrálo se v neděli na čajích. Novou písničku nahrál kapelník na magnetofon, přepsal do not, rozepsal na nástroje a v neděli to jelo. Jezdili k nám páry až z Prahy nebo z Hradce Králové. Vůbec nechápaly, jak je možné, že noviky Beatles se hrají v Městci Králové, již jako běžná věc.
Teď zpět k Z flámu domů. Hrajeto to pěkně, ale pomalu a těžkopádně. Blůz je pro tuto píseň strašně pomalý.
U nás to byl vždy  džajv . (neznám jak se to správně píše, znám akorát jive, počeštěně "džajv".) Nějak si to přeložte.
Slova máte téměř totožná. Nemá to, ale tu šťávu. Prostě tu písničku zabíjíte. Když táhnu s flámu jsem přeci king. Na umření jsem až ráno.

{#emotions_dlg.ola}
 

22.12.2017

Děkujeme Vám..

17.12.2017

Děkuji!

Strom přání a nářků, umístěný k volnému popisu na včerejším Tradiční Hojdání Jezulátka na Pivovaru mi udělal velikou radost! Hlavně dárek pro mne od XY. Jsem k vám a vaší pussy tajemná děvo v úctě:-)

Cheap Omega Replica
Swiss Omega Watches
Omega Replica

16.12.2017

Ave Jesus...

Ježíš Kristus Superhvězda vyhlíží od samotného rána společně se svým psem Bojarem západ slunce, neboť ví, že dnešní smažba řízků na Pivovaru patří jen a jen jemu. Ave Jesus!


Tradiční Hojdání Jezulátka na Pivovaru

 

{#emotions_dlg.ola}

Cheap Breitling Replica

Cheap Omega Replica

Cheap IWC Replica

09.12.2017

Není co dodat!!

Hudba D.U.Bmusic a Tradiční Hojdání Jezulátka na Pivovaru dokáží spojovat národy i řešit neřešitelné. Ještě vloni tam tihle dva spolu vyváděli, jako pominutí. Snad se k tomu letos vrátí a budou pospolu rachotit maximálně kulkama na pisoárech:-) Bell & Ross Replica

04.12.2017

Jo, jó...

Normálně by stačilo nadepsat, že "Rok se s rokem sešel".
Ale my víme, že je to blbost, protože rok se s rokem potkat nemůže. Rok je totiž jen jeden a je to chlap. To je jasný. Neříká se “ to rok, nebo ta rok“. Takže to nadepíšeme „Přišel Zase Rok“ a my budeme opět chovat Jezulátko na přerovském Pivováru. Původně se tato tradiční veselice měla jmenovat poeticky „Nežerte Kapry“, načež jsme chtěli přímo na koncertě založit Ligu Na Ochranu Kaprů a lidem v průběhu rozdávat odstrašující obrázky ohlodaných kostí a useknutých kapřích hlav. Náš baskytarista KvakoBill, jakožto vášnivý milovník ryb, dokonce natočil krátké promo video, které poukazuje na páření se kapří populace za zpěvu Justina Biebera v písni Baby. Jeden z kaprů ve videu dokonce znatelně zatíná pěst. To jen dokazuje, že kapři jsou inteligencí na úrovni kočky, ptakopyska či mojí spolužačky Blanky.


Kvůli malým dětem a našemu zvukaři Goofymu, který kapry prokazatelně žere, jsme ale od názvu „Nežerte Kapry“ ustoupili a vrátili se do středověku s komornějším názvem „Vánoční Koncert“. Ježíška si na koncertě tradičně pochovat můžete, stejně jako zmastit se na baru a padat poté kapele do nástrojů. Vše tedy při starém !!
Jako hosta jsme přizvali Vili Heart, což je kouzelný písničkář a radostná duše ze země, kde se rok s rokem potkat může. On vám navodí atmosféru a vy si ho pak na baru můžete půjčovat.

Takže? Neskutečně se na vás těšíme!!! Na mou duši a psí uši!!{#emotions_dlg.ola}

IWC Replica Watches

Omega Replica Watches UK

Breitling Replica Watches

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom